Par mums

Komandas kodolu veido profesionāļi ar vairāku desmitu gadu pieredzi reklāmas materiālu ražošanā, mārketingā un sabiedriskajās attiecībās. Plašā pieredze reklāmā ļauj piedāvāt mūsu klientiem pārdomātus risinājumus, kas palīdz ar atbilstošu budžetu sasniegt viņu reklāmas mērķus īstajā vietā un laikā.

SpintLab komanda palīdz augt ne tikai mūsu klientiem, bet arī nodrošina darbu aktīviem jauniešiem, kuri var un vēlas savu karjeru veidot reklāmas nozarē. Mēs ar viņiem dalāmies savās zināšanas un pieredzē, pretī saņemot inovācijas un jaunības degsmi. Kopā tas veido daudzpusīgu komandu, kura lieliski tiek galā ar ikdienišķiem projektiem un nebaidās uzņemties nestandarta izaicinājumus.

AboutIMG

Mūsu pieeja darbam:

  • Sagatavojam dizaina variantus ar pamatojumu;
  • Iedziļināmies darba uzdevumā, piedāvājam savus priekšlikumus;
  • Izprotam tirgus prasības komerciālajam dizainam un radām reklāmu, kas strādā;
  • Pārzinām ražošanu, tādēļ dizainu veidojam tādu, lai tas būtu realizējams;
  • Esam par to, ka labām idejām un radīšanai jānotiek iespējami īsā laikā;
  • Uzņemamies tādus projektus, kuriem varam sniegt pievienoto vērtību un par kuriem mums ir pieejama pilnīga informācija - produkta/reklāmas mērķis, formāts, kvalitātes kritēriji u.c.-, kas ļauj mums sagatavot klientiem izdevīgāko piedāvājumu.
SprintLab aģentūras darbu, kvalitāti, ātrumu un izdevīgās cenas novērtē tādi zīmoli kā Merrild, Lavazza, Maxima Latvija, Cēsu Alus, Bioefekts, Procter & Gamble un virkne Eiropas uzņēmumu.