Pakalpojumi

Reklāmas video

Reklāmas video filmēšana –  pilns cikls, sākot no reklāmas stratēģijas līdz gatavam reklāmas rullītim, kurš sagatavots televīzijai, reklāmai Facebook, Instagram un citiem sociālajiem tīkliem.

Lai izveidotu klienta vēlmēm atbilstošu reklāmas video, vienā gadījumā kā izejmateriāls var būt foto galerija un produkta foto, citā gadījumā var tikt būvēta vesela kino pilsēta un strādāts vairāku dienu garumā. Svarīgākie priekšdarbi veiksmīgai reklāmas video izveidei:

  1. Reklāmas video mērķis;
  2. Reklāmas galvenais ziņojums;
  3. Auditorijas raksturojums;
  4. Mediju plāns – saraksts ar medijiem, kuros reklāma tiks publicēta;
  5. Zīmola vēstījums, lai izvērtētu, cik lielā mērā reklāmas ideja atbilst zīmola vadlīnijām.

Pieredze rāda, ka paralēli video filmēšanai ir izdevīgi veikt fotosesiju produktiem, uztaisīt imidža foto, kas būs izmantojami drukātajiem un interaktīvajiem medijiem. Tādējādi iespējams ieekonomēt nozīmīgus budžeta līdzekļus, jo ir pieejami dažādi rekvizīti, dekori, gaismas, lai iegūtu lieliskas kvalitātes foto.

Populārākie reklāmas video veidi:

  • Animēts video – tā būtībā ir multfilma;
  • Packshot video – reklāmas rullītis, kurā galvenā loma ir produkta iepakojuma foto.
  • Slaidšova video – ekonomisks un tādēļ arī populārs veids kā reklamēties Facebook;
  • Filmēts video – reklāmā piedalās cilvēki;
  • Interviju video – reklāmā cilvēks stāsta par reklamējamo produktu.

Kā vēsta vecais labais teiciens, redzēt ir daudzreiz labāk nekā izlasīt vai dzirdēt, jo ar video palīdzību reklāmā iespējams pavēstīt daudz vairāk, pārliecinošāk un efektīvāk.

Video reklāmas budžets katram gadījumam ir individuāls. Mēdz būt pavisam mazi ieguldījumi, kur ar viedtālruni filmēts un bezmaksas rīkiem apstrādāts video derēs sociālo tīklu reklāmām, un, kā saprotams, šādas reklāmas budžets būs pavisam simbolisks. Turpretī video filmēšana ar populāriem aktieriem, specefektiem un apskaņošanu var maksāt vairākus desmitus tūkstošus eiro.

Izmantojiet plašās video iespējas reklāmas mērķu sasniegšanai! Reklāmas video filmēšana, pateicoties plašo iespēju digitālajai pasaulei, vairs nav lielo korporāciju un bagātu zīmolu reklāmas veids, tā ir iespēja visiem.

Izmanto aģentūras SprintLab reklāmas video filmēšanas pakalpojumus, mēs parūpēsimies, lai reklāma Jums nestu pēc iespējas labāku rezultātu.

 

Mūsu veidotās Video reklāmas

Kā top reklāmas video.

Šis ir īss aizkulišu video par to, kā tapa Merild reklāmas video

RSU sociālo zinātņu studijas

Home 3 televīzija

Jaunās Merrild pupiņas

RSU medicīnas studijas

PTA Kaiser dienas

PTA Whirlpool, Ariston bezmaksas piegāde

Merrild Crema