Blogs

Ilgtspējīgas koka palešu apmales – bonuss dabai un darbinieku drošībai 

koka palešu apmales

Mēs, SprintLab, atzīstam videi draudzīgas prakses būtisko lomu mūsdienīga uzņēmuma darbībā. Nav noslēpums, ka mūsdienās ilgtspēja ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kas palīdz saglābt zīmola reputāciju un veicināt tirgus panākumus. Un tādi uzņēmuma darbības elementi kā koka palešu apmales var būt labs solis pareizajā virzienā.

Galu galā mūsdienu klientus uztrauc ne tikai produktu kvalitāte un cenas. Viņi mēdz interesēties arī par to, vai uzņēmums izvēlas dabai draudzīgus risinājumus. Un tas attiecas ne tikai uz produktu iepakojumu, bet arī loģistiku un piegādes ķēdes pārvaldību, kur tiek izmantoti tādi elementi kā palešu apmales.

Tāpēc šajā rakstā mēs izpētīsim, kādu ietekmi veido koka palešu apmales, kā arī izcelsim to nozīmi darbinieku ikdienas drošībā.

Laiks pāriet uz ilgtspējīgām palešu apmalēm

Laikmetā, kad ilgtspēja ir kas vairāk nekā tikai modes kliedziens, videi draudzīgu palešu apmaļu integrēšana jūsu loģistikas procesā palīdz samazināt uzņēmuma darbības kaitīgo ietekmi uz vidi.

Palešu apmales, kas izgatavotas no ilgtspējīgiem materiāliem, ir atkārtoti lietojamas, pārstrādājamas un ir pat bioloģiski sadalāmas. Apsverot videi draudzīgas palešu apmales, priekšplānā izvirzās divi primārie materiāli: ilgtspējīgi iegūta koksne un otrreiz pārstrādāta plastmasa.

Ilgtspējīgi iegūta koksne

Koksne, kas iegūta no apsaimniekotiem mežiem, nodrošina, ka katram nocirstam kokam vietā tiek iestādīts cits. Šī dabai draudzīgā prakse saglabā meža ekosistēmu, vienlaikus nodrošinot izturīgu materiālu palešu apmalēm.

Turklāt koka palešu apmales var viegli salabot, izmantot atkārtoti un galu galā pārstrādāt biomasas degvielā to kalpošanas laika beigās. Zemāk esošajā fotoattēlā var redzēt lieliskas iespējas no ColorWood Latvia zīmola, kas iegūst koksni ilgtspējīgā veidā un veido palešu apmales un ne tikai.

Vairāk par to var izlasīt viņu rakstā Krāsotas palešu apmales mazumtirdzniecībai.

 

palešu apmales no koka

 

Otrreiz pārstrādājamā plastmasa

Plastmasas palešu apmales, kas izgatavotas no pārstrādāta materiāla, nodrošina izturīgu un atkārtoti lietojamu iespēju. Tās ir ļoti izturīgas pret bojājumiem, mitrumu un kaitēkļiem, tāpēc arī lieliski piemērotas apstākļiem, kas citādi nebūtu piemēroti kokam.

Turklāt, kad to dzīves cikls ir beidzies, tās var atkārtoti pārstrādāt, radot slēgta cikla sistēmu, kas samazina atkritumu daudzumu.

IKEA pāreja uz “Optiledge” sistēmu, izmantojot otrreizēji pārstrādātu plastmasu, ir labs piemērs. Tas ir palīdzējis viņiem samazināt pēc tradicionālajiem koka paliktņiem, parādot apņemšanos nodrošināt ilgtspējību.

Uzzini kā balansēt ilgtspēju un darba drošību

Ilgtspējības ievērošana nenozīmē drošības apdraudējumu. Videi draudzīgas palešu apmales, kas izgatavotas no ilgtspējīgi iegūtas koksnes vai otrreizēji pārstrādātas plastmasas, saglabā tādu pašu, ja ne pat uzlabotu, drošības līmeni.

Ir svarīgi nodrošināt, lai šīs palešu apmales atbilstu standarta drošības noteikumiem un vadlīnijām jūsu konkrētajai nozarei.

Tām ir jābūt strukturāli stabilām, bez izvirzītiem apdraudējumiem. Tām ir jāspēj droši pārvadāt paredzēto kravu. Personāla apmācība par šo apmaļu pareizu lietošanu un regulāras pārbaudes nodrošinās arī turpmāko drošību.

Noslēgumā jāsaka, ka videi draudzīgās koka palešu apmales piedāvā spēcīgu sabiedroto uzņēmumiem, lai paustu savu apņemšanos nodrošināt ilgtspēju. Šīs iespējas atbilst arvien apzinīgākas patērētāju bāzes vajadzībām, kas novērtē videi draudzīgu praksi.