Blogs

Street food treileri un mobilo kafejnīcu ražošana

Street food treileri, Mobilais bistro, moblā picērija, pārvietojamā kafejnīca, bārs uz riteņiem –  tās ir pārliecinošas ērtības uzņēmējiem un pievilcīga oāze šī servisa patērētājiem. Mazajiem uzņēmējiem tas ir salīdzinoši mazas investīcijas salīdzinot ar stacionāras iestādes iekārtošanu. Lielajiem “spēlētājiem” – ēdināšanas un tirdzniecības tīkliem tā ir iespēja paplašināt savu biznesu.

Mobilās tirdzniecības priekšrocības:

  • Visas iekārtas kompakti zem viena jumta, nav jātērē laiks telts uzstādīšanai;
  • Iespēja būt tur, kur notiek lielākie pasākumi ar lielu cilvēku plūsmu;
  • Dienas laikā ar tirdzniecības treileri iespējams būt vairākās vietās;
  • Pievilcīga tirdzniecības vieta pievelk cilvēkus.

Pasaule mainās…To mēs katrs varam piedzīvot daudzās biznesa nozarēs, tāpat arī ēšanas kultūra iet līdzi mainīgajai pasaulei. Paēst restorānā joprojām ir stilīgi, taču ēdienu un dzērienu baudīšana brīvdabas pasākumos ir šodienas realitāte. Šie pasākumi vairojas un tie «velk» līdzi arī cilvēku masas. Street food treileri jeb tirdzniecības treileri  – tā ir iespēja būt tur, kur ir lielas cilvēku masas, tā ir ērtība un iespēja Tava biznesa jauniem apvāršņiem gan ēdināšanas gan rūpniecības preču sektorā.

Piedāvājam pilnu servisu, sākot no 3D dizaina modelēšanas un projektēšanas, līdz pilnībā aprīkotam tirdzniecības treilerim.