Blogs

Korporatīvais kalendārs – kā to padarīt interaktīvu

Korporatīvais kalendārs

Korporatīvās dāvanas uzņēmos ir mūžam mainīga pasaule. Tāpēc dāvanu izvēlē ir nepieciešams ne tikai radošums, bet arī interaktivitāte. Šajā blogā mums patīk atrasties inovatīvu mārketinga metožu priekšplānā. Tieši tāpēc mēs gribam ieteikt tādas dāvanas, kas ne tikai iepriecina, bet arī stiprina zīmola un klienta attiecības. Tāpēc mūsu šīs dienas piemērs būs korporatīvais kalendārs un tas, kā to padarīt pēc iespējas interaktīvāku.

Viens no iemesliem, kāpēc mūsu izvēle ir korporatīvais kalendārs, ir iespēja to personalizēt. Gan digitālais, gan fiziskais kalendārs ir plaši izmantojami gadžeti, kas palīdz ikdienu padarīt vienkāršāku. Tacu ar to viss nebeidzas, jo ir vairāki veidi, kā kalendāru padarīt interaktīvāku.

Šajā rakstā izpētīsim vairākas pieejas, kā korporatīvais kalendārs var kļūt par rīku, kas ne tikai padara darbinieku un klientu dienu efektīvāku, bet arī veido saikni ar pašu uzņēmumu.

QR kodu ieviešana kalendārā

Viens veids, kā personalizēt korporatīvos kalendārus, ir pievienot tiem QR kodus. Tie neaizņem daudz vietas un ļauj ar telefona palīdzību ātri piekļūt digitālam saturam. Tas var būt ekskluzīvs saturs, kas citiem nav pieejams.

Un tas, kādu saturu iekļaut, ir atkarīgs no konkrētā uzņēmuma darbības jomas un tematikas. Tas varētu būt kāds video, raksts, recepte vai varbūt pat atlaides kupons. Tādējādi uzņēmums var nodrošināt darbinieku un klientu iesaisti ar savu zīmolu visa gada garumā.

QR kodus var stratēģiski izvietot katra mēneša lapā, katram no tiem norādot saiti uz atšķirīgu saturu.

Piemēram, vīna darītava varētu izmantot QR kodus, lai piedāvātu ikmēneša vīna saskaņošanas ieteikumus vai virtuālas ekskursijas pa vīna dārzu, tādējādi uzlabojot saņēmēja pieredzi un iesaistīšanos zīmola darbībā.

Uzlīmju pievienošana kalendāram

Uzlīmes ir vēl viens labs veids, kā vairot interaktivitāti ar kalendāra palīdzību. Uzlīmju pievienošana jūsu korporatīvajām kalendāra dāvanām piešķir jautrības un personalizācijas elementu. Turklāt uzlīmes ne tikai ļauj saņēmējiem atzīmēt svarīgus datumus, bet arī sniedz iespēju turpmākai interaktivitātei.

Jūs varat iekļaut arī zīmolu uzlīmes klientiem, lai atzīmētu personīgās vai valsts svētku dienas. Tāpat arī uzņēmumam svarīgus datumus, piemēram, pārdošanas vai produktu atklāšanas dienas, vai pat datumus, kas attiecas uz jūsu nozari.

Piemēram, fitnesa centrs varētu iekļaut uzlīmes klientiem, lai atzīmētu treniņu atskaites punktus vai izaicinājumus visa gada garumā, tādējādi veicinot gan zīmola, gan veselības apzināšanos.

Lai smeltos iedvesmu, aplūkojiet mūsu rakstu, kur apkopotas kalendāru idejas.

korporatīvais kalendārs

Korporatīvais kalendārs ir labs veids, kā vairot iesaisti

Ja tiek ievērotas pareizās stratēģijas, korporatīvie kalendāri var kļūt par efektīviem rīkiem, kas veicina iesaisti visa gada garumā. Un tas panākams diezgan vienkārši –  ja tajos tiek iekļauti ne tikai datumi, bet arī tādi elementi kā QR kodi un uzlīmes.

Kopumā jāsaka, ka korporatīvo kalendāru pārveidošana par interaktīvām dāvanām var dot ievērojamas mārketinga priekšrocības. Un mēs ticam stratēģijām, kas veicina ilgstošu saikni starp zīmoliem un to klientiem.

Tāpēc ceram, ka šis raksts bija noderīgs!

Lai izdodas savos klientos un darbiniekos veicināt radošumu, no kura rezultātā ieguvēji būs visi!